parallax background
 

Koncerty

 

Kapela ALIVE

ALIVE je česká worshipová kapela, která svou tvorbou touží přinášet novost do České chvály ať už autorskými písněmi, nebo vlastním pojetím ostatních chválových písní. Toužíme, aby naše chvála oslavovala to, že Bůh je živý.

Čas vystoupení:
Středa 10.8. - 16:30

Více informací o kapele nalezneš na jejich webových stránkách -> ZDE

Michal Horák

Ahoj, já jsem Michal a jsem písničkář.

Je mi 24 let, ačkoliv prý vypadám na padesát. Píšu písničky o věcech, co mě baví, a doprovázím se u toho nejčastěji na klavír nebo kytaru. Lítám z žánru do žánru, ale myslím, že to je všechno hlavně folk. V nejlepších letech jsem vyhrál několik talentových soutěží, (což jsem završil výhrou Objevu roku v anketě Zlatý slavík 2021 a nominaci na Cenu Anděl) a od třinácti let koncertuju všude možně. Taky jsem vydal několik singlů, jejichž počet vjůs se na YouTube pohybuje v řádcích statisíců až miliónů, z čehož mám velkou radost. Na podzim roku 2019 jsem si vydal svoje první album s prozíravým názvem „Michalovo cédéčko“ a na podzim roku 2021 svoje druhé CD jménem „Michalbum“, což dokazuje, že mi při vymýšlení názvů alb nedochází fantazie. A jinak pilně studuju pedagogický obor na Karlově Univerzitě. Tak se třeba stavte na koncert nebo si něco poslechněte, budu rád!

 

Čas vystoupení:
Středa 10.8. - 15:00

Více informací o Michalovi nalezneš na jeho webových stránkách -> ZDE

Petr Špaček

Petr Špaček, nadaný violoncellista i skvělý bavič, se svojí kapelou míří na CSM! Uslyšíte písně worshipové i populární, jako jsou například Shallow, Build My Life, Viva La Vida, Bohemian Rhapsody nebo Modlitba z Anděl Páně. Petra Špačka můžete znát z kapely Prague Cello Quartet nebo z několika ročníků Godzone tour. Na cello hraje od svých šesti let, vystudoval jednu z nejprestižnějších amerických hudebních univerzit – the New England Conservatory. V září odstartoval sólovou dráhu vyprodaným Rudolfinem.

 

Čas vystoupení:
Čtvrtek 11.8. - 15:00


Ukázka z jeho tvorby -> ZDE

Tow Meot

Si veľmi dobrý! My to o tebe vieme. No veríš tomu aj ty?

Náš projekt nesie názov TOW MEOT, čo prekladáme z hebrejčiny ako “veľmi dobrý”.

Aktuálne sú členmi 4ia kresťanský raperi, Augustín, dawidd, MT a Dafčo, ktorí jedinečnosťou svojich životných príbehov prinášajú na pódium texty plné svedectiev, myšlienky na zamyslenie, ale aj slová povzbudenia. V neposlednom rade sú tu naši podporovatelia a ľudia z produkcie vďaka, ktorým fungujeme. Rap je jedným z najpopulárnejších žánrov a práve to vnímame ako príležitosť osláviť Boha. Pridáš sa?

3 slová

SLOVO-RAP-MISIE

 

Čas vystoupení:
Čtvrtek 11.8. - 16:30

Více o projektu -> ZDE

Lidová hudba Za Oponou

Jsme mladá folklorní muzika, která je složena z nadšených muzikantů působících v Brně. Hrajeme převážně moravský folklor z oblasti Dolňácka, Horňácka a Valašska, ale často také zabrousíme dále na Slovensko, do Maďarska, či krajin za velkou louží.

Abychom objasnili název – ještě jako mladší jsme při akcích starších muzik stáli za oponou a zkoušeli hrát se zkušenými muzikanty, kteří stáli na podiu. Proto jsme si takto recesisticky začali říkat, a přesto, že dnes už na podiích stojíme my sami, nám tento název zůstal.

 

Čas vystoupení:
Sobota 13.8. - 16:30

Více o nich -> ZDE

Alfa Štramberk

Alfa Štramberk je společenství mladých zpěváků a hudebníků vytvořené ze Scholy Štramberk a předních hráčů orchestru Nota Kopřivnice. Název skupiny vznikl po prožití Kurzů Alfa pro mládež, při kterých se upevnily mezi všemi účinkujícími vzájemné vztahy. Celkem 40 mladých umělců si pro letošní rok připravilo hudebně-duchovní pásmo o blahoslaveném Carlu Acutisovi umocněné prezentací fotografií z jeho života. Koncert pojmenovaný „Ajťák Boží“ předvedou k oslavě tohoto světce u jeho ostatků vystavených během setkání v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

 

Čas vystoupení:
Sobota 13.8. - 16:30

Více o nich -> ZDE