MERCH

Exkluzivně! Merch CSM pro pořádný chábry. Limitka, co ti nesmí chybět v šatníku. Koupí merche podpoříš setkání a doplníš svůj šatník o výborný ohoz! I Bible ti praví, že šat je znakem lepšího společenského postavení, tak ne že nad tím budeš moc přemýšlet!

"Měla na sobě zdobenou suknici; takové šaty totiž nosívaly královy panenské dcery." (Sam 13, 17)

"Máme-li tedy jídlo a oděv, můžeme být spokojeni." (1.Tim 6, 8)
Batůžek - Extroverťák

Exkluzivně! 100% bavlna pro citlivý chábry. Nezaručujeme dostupnost na setkání. Extrovertní batůžek pro barevnou motivaci Tvého dne. A hlavně tě bude motivovat v Tvém strastiplném životě! Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující.

Taky Vás milujeme.

Cena za baťůžka extroverťáka : 290 Kč

 

Batůžek - Introverťák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Introvertní batůžek pro decentní upozornění na to, že je na světě hezky a měl bys něco dělat. Motivace ve Tvém strastiplném životě! Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro citlivý chábry a taky panenské dcery našeho Krále.

Taky Vás milujeme.

 

Cena za baťůžka introverťáka : 220 Kč

 

 

Taška - Extroverťačka

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Extroverťačka pro to, abys měl kde nosit svoje těžký věci, které v pozemském životě potřebuješ. Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro naprosto dokonalý styk s Tvojí pokožkou. 

"Ať královští sluhové přinesou roucho z jemné látky, jaké nosí král, a přivedou koně, na kterém jezdí král." (Ester, 6,8)

Taky Vás milujeme.

 

Cena za baťůžka extroverťáka : 250 Kč

 

 

Taška - Introverťačka

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Introverťačka pro to, abys měl, kde nosit svoje těžký věci, které v pozemském životě potřebuješ. Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro naprosto dokonalý styk s Tvojí pokožkou. 

"Ať královští sluhové přinesou roucho z jemné látky, jaké nosí král, a přivedou koně, na kterém jezdí král." (Ester, 6,8)

Taky Vás milujeme.

 

Cena za Tašku introverťačku : 190 Kč

 

 

Flexis - Introvertis

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Flexis Introvertis pro pomazané hlavy.

"Nakonec vezmeš olej pomazání, vyliješ mu jej na hlavu a pomažeš ho.." (Exodus, 29,7)

Taky Vás milujeme.

Cena za Flexis - introvertis : 290 Kč

 

Trikos - Extros

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Extros pro výborný lidi. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání!

"Takové poznání je nad mé chápání – je příliš hluboké, na to nestačím!" (Žalmy 139,6)

Taky Vás milujeme.

Cena za Trikos - Extros : 390 Kč

 

Trikos - Extros - Čerňák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Extros pro výborný lidi. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání! Čerňák protože ne všichni chceme zářit barvami.

"Na nenasytnost už mnozí zemřeli, ale kdo je střídmý, bude dlouho živ." (Sir 38, 31)

Taky Vás milujeme.

Cena za Čerňáka: 390 Kč

 

Trikos - Extros - Bělmák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Bělmák pro výborný střídmější jelita. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání! Bělmák pro příznivce jednodušší grafiky.

"Blaze chudým v duchu, neboť jim patří nebeské království." (Matouš 5, 3)

Taky Vás milujeme.

Cena za Bělmáka : 290 Kč

 

Mikos - OMAJKINA

Nezaručujeme dostupnost na setkání. OMAJKINA pro zahřátí ve strastiplném počasí či u táboráku. Nebudeš litovat. Podle našeho CSM guru pana Párkose "nejoblíbenější kus v naší nabídce". Zahřeje, potěší a pro introvertní jedince je výborná i pro schování před ostatními díky výborné kapuci!

"Poskytne přístřeší a stín před denním horkem a útočiště a úkryt před bouří a deštěm. " (Izaiáš 4, 6)

Taky Vás milujeme.

Cena za OMAJKINU : 950 Kč

 

Lahvinos_SVLAŽŇÁK

Nezaručujeme dostupnost na setkání. SVLAŽŇÁK sice není úplně smažák, ale právě to je ono! Svlaží i v tom největším vedru, kamarád na cesty, který tě ochrání před smrtí na poušti vyprahlé!

"Když žíznili a volali k tobě, byla jim dána voda ze strmé skály, a tak utišili žízeň z tvrdého kamene. " (Kniha moudrosti 11, 4)

Taky Vás milujeme.

Cena za SVLAŽŇÁKA: 290 Kč

 

Ponožky_Šmejkalky

Nezaručujeme dostupnost na setkání.Šmejkalky s Tebou prošoupou klidně pouť do Santiaga! Tvoje nožky budou krásně v suchu a teple, tak jak mají být. Ochráněny od povětrnostních vlivů a povzbudí ke zvednutí nohou na cestách.

"Petr však řekl: „Stříbro ani zlato nemám, ale co mám, to ti dám: Ve jménu Ježíše Krista Nazaretského vstaň a choď!" (Skutky apoštolů 3, 6)

Taky Vás milujeme.

Cena za ŠMEJKALKY: 149 Kč

 

OBEZMAJKOS

Nezaručujeme dostupnost na setkání. OBEZMJAKOS Tě zahřeje určitě, ale svoji hřívu v ní určitě neschováš, přece jen je určena pro odvážnější kusy populace. Pro ty, kteří se nebojí a nestydí vystrčit hlavu pořádně ven!

"Po těchto událostech se stalo k Abramovi ve vidění slovo Hospodinovo: „Nic se neboj, Abrame, já jsem tvůj štít, tvá přehojná odměna.“" (Genesis 15, 1)

Taky Vás milujeme.

Cena za OBEZMAJKOS: 650 Kč

 

STÍNIDLA

Nezaručujeme dostupnost na setkání. STÍNIDLA Tě ochrání před tvrdým slunečním svitem na programu, kde nebude úkrytu. Pro CSM pouštní dny jako stvořené!

"Může si kdo shrnout do klína oheň a nespálit si šaty?" (Přísloví 6, 27)

Taky Vás milujeme.

Cena za STÍNIDLA: 99 Kč