MERCH

Exkluzivně! Merch CSM pro pořádný chábry. Limitka, co ti nesmí chybět v šatníku. Koupí merche podpoříš setkání a doplníš svůj šatník o výborný ohoz! I Bible ti praví, že šat je znakem lepšího společenského postavení, tak ne že nad tím budeš moc přemýšlet!

"Měla na sobě zdobenou suknici; takové šaty totiž nosívaly královy panenské dcery." (Sam 13, 17)

"Máme-li tedy jídlo a oděv, můžeme být spokojeni." (1.Tim 6, 8)
Batůžek - Extroverťák

Exkluzivně! 100% bavlna pro citlivý chábry. Nezaručujeme dostupnost na setkání. Extrovertní batůžek pro barevnou motivaci Tvého dne. A hlavně tě bude motivovat v Tvém strastiplném životě! Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující.

Taky Vás milujeme.

Cena za baťůžka extroverťáka : 290 Kč

 

Batůžek - introverťák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Introvertní batůžek pro decentní upozornění na to, že je na světě hezky a měl bys něco dělat. Motivace ve Tvém strastiplném životě! Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro citlivý chábry a taky panenské dcery našeho Krále.

Taky Vás milujeme.

Cena za baťůžka introverťáka : 220 Kč

 

Taška- Extroverťačka

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Extroverťačka pro to, abys měl kde nosit svoje těžký věci, které v pozemském životě potřebuješ. Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro naprosto dokonalý styk s Tvojí pokožkou. .

"Ať královští sluhové přinesou roucho z jemné látky, jaké nosí král, a přivedou koně, na kterém jezdí král." (Ester, 6,8)

Taky Vás milujeme.

Cena za baťůžka extroverťáka : 250 Kč

 

Taška- Introverťačka

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Introverťačka pro to, abys měl, kde nosit svoje těžký věci, které v pozemském životě potřebuješ. Nápis Vstaň (Sk 26,16) je opravdu povzbuzující. 100% bavlna pro naprosto dokonalý styk s Tvojí pokožkou. .

"Ať královští sluhové přinesou roucho z jemné látky, jaké nosí král, a přivedou koně, na kterém jezdí král." (Ester, 6,8)

Taky Vás milujeme.

Cena za Tašku introverťačku : 190 Kč

 

Flexis - Introvertis

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Flexis Introvertis pro pomazané hlavy.

"Nakonec vezmeš olej pomazání, vyliješ mu jej na hlavu a pomažeš ho.." (Exodus, 29,7)

Taky Vás milujeme.

Cena za Flexis - introvertis : 290 Kč

 

Trikos - Extros

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Extros pro výborný lidi. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání!

"Takové poznání je nad mé chápání – je příliš hluboké, na to nestačím!" (Žalmy 139,6)

Taky Vás milujeme.

Cena za Trikos - Extros : 390 Kč

 

Trikos - Extros - Čerňák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Extros pro výborný lidi. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání! Čerňák protože ne všichni chceme zářit barvami.

"Na nenasytnost už mnozí zemřeli, ale kdo je střídmý, bude dlouho živ." (Sir 38, 31)

Taky Vás milujeme.

Cena za Čerňáka: 390 Kč

 

Trikos - Extros - Bělmák

Nezaručujeme dostupnost na setkání. Trikos Bělmák pro výborný střídmější jelita. Chceš taky patřit k naší "sektě"? Tajný triko poznání pro všechny příležitosti. Aneb najdi si kamarády i po setkání! Bělmák pro příznivce jednodušší grafiky.

"Blaze chudým v duchu, neboť jim patří nebeské království." (Matouš 5, 3)

Taky Vás milujeme.

Cena za Bělmáka : 290 Kč

 

Mikos - OMAJKINA

Nezaručujeme dostupnost na setkání. OMAJKINA pro zahřátí ve strastiplném počasí či u táboráku. Nebudeš litovat. Podle našeho CSM guru pana Párkose "nejoblíbenější kus v naší nabídce". Zahřeje, potěší a pro introvertní jedince je výborná i pro schování před ostatními díky výborné kapuci!

"Poskytne přístřeší a stín před denním horkem a útočiště a úkryt před bouří a deštěm. " (Izaiáš 4, 6)

Taky Vás milujeme.

Cena za OMAJKINU : 950 Kč

 

Lahvinos_SVLAŽŇÁK

Nezaručujeme dostupnost na setkání. SVLAŽŇÁK sice není úplně smažák, ale právě to je ono! Svlaží i v tom největším vedru, kamarád na cesty, který tě ochrání před smrtí na poušti vyprahlé!

"Když žíznili a volali k tobě, byla jim dána voda ze strmé skály, a tak utišili žízeň z tvrdého kamene. " (Kniha moudrosti 11, 4)

Taky Vás milujeme.

Cena za SVLAŽŇÁKA: 290 Kč

 

Ponožky_Šmejkalky

Nezaručujeme dostupnost na setkání.Šmejkalky s Tebou prošoupou klidně pouť do Santiaga! Tvoje nožky budou krásně v suchu a teple, tak jak mají být. Ochráněny od povětrnostních vlivů a povzbudí ke zvednutí nohou na cestách.

"Petr však řekl: „Stříbro ani zlato nemám, ale co mám, to ti dám: Ve jménu Ježíše Krista Nazaretského vstaň a choď!" (Skutky apoštolů 3, 6)

Taky Vás milujeme.

Cena za ŠMEJKALKY: 149 Kč