Podmínky účasti

Předtím než se přihlásíš si projdi prosím tyto informace, na konci stránky najdeš odkaz na přihlášku.

Kdy a Kde

CSM se bude konat od 9. do 14. srpna 2022 v Hradci Králové

Pro koho

Setkání je určeno pro mladé lidi od 14 do 26 let. Horní věková hranice neplatí pro členy přípravného týmu, kněze, řeholníky, řeholnice, spolupracovníky. Výjimky řešíme individuálně na e-mailu info@celostatnisetkanimladeze.cz.

Mladší 18 let musí mít svými rodiči či zákonným zástupcem vyplněnou „Kartu mladších“. Tu je potřeba pečlivě vyplnit v přihlášce. Kartou mladších zákonný zástupce potvrzuje, že dítě bude během setkání pod dohledem doprovázející osoby, která bude v tomto dokumentu uvedena. 

Přihláška

Přihlašovat se můžeš přes elektronickou přihlášku. Přihláška je závazná. Na zadanou e-mailovou adresu Ti přijde ověřovací e-mail, základní informace a pokyny k platbě. Pokud by ti ověřovací e-mail delší dobu nepřicházel, nejdříve prosím mrkni, jestli ti nepropadl do spamu. 

V případě změn vyplněných údajů po odeslání přihlášky, nebo při problémech s přihlašováním nám napiš na e-mail prihlaska@celostatnisetkanimladeze.cz.

Nevyplňuj elektronickou přihlášku vícekrát!

Prosíme Tě o poctivé vyplnění všech údajů, zejména o zdravotním stavu.
Předcházíme tím problémům, které by mohly nastat v případě zdravotních potíží; můžeme pak zajistit odpovídající zdravotní péči.

Účastnické poplatky

Letos pro tebe máme na výběr tři úrovně účastnických příspěvků, aby si každý mohl vybrat tu, která mu bude nejlépe vyhovovat a aby pro nikoho nebyla cena překážkou v účasti.

Účastnické poplatky pro účastníky

Přípravný tým……….......... 1000 Kč

Přihlášení do 31. 5. …........... 1600 Kč
Přihlášení do 15. 7. …........... 1800 Kč
Později………………............. účastnický příspěvek v plné výši, 3000 Kč

Reálná cena

Reálné náklady na jednoho jsou 3000 Kč. To je cena, kterou setkání opravdu stojí a stálo by bez různých sponzorů, díky kterým může být cena i nižší. Takže pokud si můžeš dovolit plnou cenu a chtěl bys setkání podpořit, budeme určitě rádi. 

Sponzorská 

Chceš přispět na setkání i lidem, kteří si jej nemohou dovolit? Stačí zaplatit více, než je plná cena podle Tvých možností. I člen přípravného týmu může zaplatit více.

Pokud na setkání jet nechcete, ale i přesto byste nás rádi podpořili, kontaktujte nás prosím na emailu info@celostatnisetkanimladeze.cz. Za veškeré sponzorské příspěvky předem děkujeme. 

Storno poplatky při odhlášení:

Odhlášení do 31. 5. – bez storno poplatku.
Odhlášení do 30. 6. – storno poplatek 500 Kč nebo dodání náhradníka.
Odhlášení do 31. 7. – storno poplatek 1000 Kč nebo dodání náhradníka.
Odhlášení do po 1. 8. – storno poplatek 100% nebo dodání náhradníka.
Vážné a náhlé důvody pro neúčast – bez stornopoplatku a to kdykoliv; dotazy na info@celostatnisetkanimladeze.cz

Ubytování

Je zajištěno na školských zařízeních – odděleně děvčata a chlapci. Spacák a karimatku s sebou.

Stravování

Je zajištěno v jídelnách. Pokud máš nějaké stravovací omezení, uveď to v přihlášce. O všechny bude postaráno :) 

Účast lidí s handicapem

Je zajišťována individuálně – kontaktuj Sekci pro mládež ČBK na e-mail: info@celostatnisetkanimladeze.cz

Informace k přípravným týmům

Budeme rádi, když nabídneš své schopnosti pro službu druhým.
Do přípravného týmu se mohou přihlásit zájemci, kterým je 18-30 let a již se nějakého celostátního nebo světového setkání mládeže zúčastnili. Výjimky budeme řešit individuálně. 

Pro některé týmy setkání začíná již 2. 8. v Hradci Králové. V přihlášce je uvedeno, kdy které týmy nastupují svoji službu na setkání. Cena pro členy přípravného týmu je zvýhodněna na 1000 Kč, kdo chce a může, může přispět víc. 

V přihlášce si budeš moci vybrat jeden tým, ve kterém bys chtěl nejraději pracovat, a další dva pro případ, že by pro tebe v tom prvním již nebylo místo.

Co za přípravné týmy existuje najdeš zde.

Organizátoři

Organizuje Asociace křesťanských spolků mládeže, z.s., a Sekce pro mládež České biskupské konference.

Kontakty

Případné další informace poskytne Sekce pro mládež ČBK na e-mailu info@celostatnisetkanimladeze.cz nebo můžeš využít našeho kontaktního formuláře v sekci kontakt.